+ 48 506 611 704      szkolenia@wellcamdent.com

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zapraszamy lekarzy i techników dentystycznych do skorzystania z indywidualnych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w zakresie prac projektowanych w systemie CAD/CAM. 

Szkolenia są „szyte na miarę” i przygotowywane są na podstawie przesłanych przez Państwa pytań ogólnych i szczegółowych. Zawierają w sobie zarówno elementy teoretyczne, jak i trening praktyczny. Prowadzący na przykładzie konkretnych przypadków klinicznych szeroko omawia odpowiedzi na pojawiające się w Państwa codziennej praktyce lekarskiej lub technicznej wątpliwości.

Już samo zgłoszenie zapotrzebowania na szkolenie wymaga od Państwa krytycznej oceny wyników swojej pracy, ewaluacji stosowanych protokołów i kontaktu z laboratorium protetycznym lub lekarzem, z którym Państwo współpracują, aby zidentyfikować ewentualne powtarzające się błędy lub niedopatrzenia. 

Maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu i konkretne odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania sprawiają, że wartość szkolenia skrojonego wyłącznie dla Państwa potrzeb jest nieoceniona. 

Podczas szkolenia skorzystałam z rozległej wiedzy p. Małgorzaty Szewczyk w zakresie eliminowania błędów podczas przygotowywania prac pod uzupełnienia projektowane w systemie CAD/CAM. Wprowadziłam konieczne zmiany w sposobie szlifowania, co przełożyło się na lepsze rezultaty kliniczne. Gorąco polecam tę formę szkolenia się.

lek. dent. Anna Chirkowska

Neo-Dent, Racibórz

Zapisz się

Zgłoś zapotrzebowanie na organizację szkolenia indywidualnego dla Ciebie lub Twojego zespołu.