+ 48 506 611 704      szkolenia@wellcamdent.com

NASI WYKŁADOWCY

dr n. med. Agata Koprowicz

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Adiunkt w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi. Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Wykładowca i prowadząca kursów specjalizacyjnych dla lekarzy w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Uczestniczka szkoleń i konferencji naukowych o tematyce endodontyczno-protetycznej. Autorka licznych prac naukowych i klinicznych prezentowanych podczas sympozjów krajowych i międzynarodowych, np. ESE Vienna 2019, X Zjazd Polskiego Towarzystwa Endodontycznego w Chlewiskach 2019, Roots Summit 2018, ESE Brussels 2017, FDI Poznań 2016, X i XI Międzynarodowe Sympozja Fizykodiagnostyki i Fizjoterapii Stomatologicznej i Medycznej, Kongres PTS 2015.

Doświadczenie dydaktyczne wykorzystuje nie tylko prowadząc szkolenia dla lekarzy na różnych poziomach zaawansowania, ale również pełniąc funkcję opiekuna studenckich badań naukowo-klinicznych.

Charyzmę, wiedzę i zaangażowanie doceniają studenci, którzy w 2020 roku przyznali Pani Doktor prestiżowe wyróżnienie dla „Najlepszego Nauczyciela Akademickiego”.

dr n. med. Agata Koprowiczspecjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
lek. dent. Ewa Białaslekarz z 12-letnim doświadczeniem

Ewa Białas

Lekarz dentysta, praktyk kliniczny z 11-letnim doświadczeniem

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (magna cum laude). Od początku zawodowej kariery podchodzi do leczenia kompleksowo i pracuje zespołowo, aby zapewnić swoim pacjentom najlepsze możliwości terapeutyczne. W poszukiwaniu swojego powołania odbyła niezliczone kursy i konferencje w kraju i zagranicą z niemal wszystkich dziedzin stomatologii, jednocześnie ćwicząc warsztat praktyczny pod okiem najlepszych dydaktyków. Zwyciężyła miłość do zagadnienia okluzji i protetyki oraz leczenia zachowawczego.

W zawodowej drodze towarzyszy jej lek. dent. Joanna Białas, specjalista protetyki stomatologicznej, a prywatnie – siostra bliźniaczka. W 2016 roku ukończyły Curriculum Akademii Dawsona. Od ponad 11 lat z wielkim poświęceniem i pasją udoskonalają techniki szlifowania i preparacji, które technicy dentystyczni nieustannie stawiają za wzór innym lekarzom. Jako praktycy kliniczni największą wagę przywiązują do nauki planowania w zgodzie z zasadami okluzji, perfekcyjnego szlifowania, pobierania doskonałych wycisków i stosowania konkretnych protokołów, które prowadzą lekarza za rękę, ograniczając do minimum możliwość popełnienia błędu.

MAŁGORZATA SZEWCZYK

Licencjonowany technik dentystyczny

Absolwentka kierunków Techniki dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Projektowanie graficzne na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Na co dzień pracuje jako specjalista CAD/CAM w Centrum Frezowania i Spieku Laserowego wellCAMdent w Łodzi. Technologiami CAD/CAM z pasją zajmuje się od 2011 roku. Ukończyła liczne kursy z technologii projektowania komputerowego oraz grafiki komputerowej, gdzie zdobyła szeroką wiedzę pomocną w projektowaniu cyfrowym prac protetycznych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które rozwijała nie tylko poprzez projektowanie prac na dziale CAD, ale również poprzez wykańczanie i dopasowywanie podbudów, frezowania CNC, planowania prac oraz supportu technikom podczas projektowania uzupełnień. Specjalizuje się w pracach implantoprotetycznych wykonywanych w technologii CAD/CAM.

Prelegentka takich wydarzeń jak Krakdent 2014 oraz 2020, Ogólnopolska Konferencja Techniki Dentystycznej 2014, II Konferencja Protetyczna 2018.
Autorka artykułów o nowoczesnych technologiach CAD/CAM publikowanych na łamach Nowoczesnego Technika Dentystycznego.

Magdalena Szewczyk
dypl. hig. Magdalena Suszyńskadyplomowana higienistka stomatologiczna

Magdalena Suszyńska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Właścicielka firmy Clear Dent Higiena i Edukacja Stomatologiczna. Od 2015 r. prowadzi praktyczne szkolenia grupowe i indywidualne dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Aktywna zawodowo dyplomowana higienistka stomatologiczna, współpracująca z dwoma gabinetami stomatologicznymi w Łodzi. Prezes Łódzkiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Członek zarządu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Konsultant w sprawie procedowanej ustawy dotyczącej regulacji innych zawodów medycznych w Ministerstwie Zdrowia.

Poza pracą kliniczną nauczyciel w Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Łodzi na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla kierunków Higienistka Stomatologiczna i Asystentka Stomatologiczna. Członek rady naukowej ogólnopolskiego testu wiedzy Repetitio est 2019. Prelegentka licznych ogólnopolskich konferencji i sympozjów. Uczestniczka licznych szkoleń, konferencji i targów stomatologicznych. Edukator szkolny projektu „Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej” prowadzonego w latach 2017-2020 w Szkołach Podstawowych w całej Polsce.

Prywatnie mama i studentka psychologii. Jak mantrę powtarza: „Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych.” Christian D. Larson